5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
עתידים -פתרונות לוגיסטיים מתקדמים
 
 
 
 
 
 
 
 
הובלות, שינוע ואחסנה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתרונות לוגיסטיים

 
חברת עתידים פתרונות לוגיסטיים מתקדמים הינה חברה צעירה ודינאמית, העוסקת בתחום השינוע והאחסון ומציעה שפע של פתרונות לוגיסטיים לעסקים, למוסדות וללקוחות פרטיים. בכל עת, בכל צורך ובכל עתיד שתבחרו, עתידים מלווה אתכם לכל אורך הדרך!
 

שירותי אחסון

 
כדי לאפשר לכם לבצע כל העברה ולצלוח תקופות מעבר בשלום ובראש שקט, אנו מציעים שירותי אחסון לכל מטרה ובכל היקף. המחסנים שלנו מתוחזקים ומאובטחים 24 שעות ביממה, וכן מרושתים במצלמות ובגלאים. מאחסון של ארכיונים וציוד משרדי ועד לאחסון של תכולות דירות ופריטי ריהוט בודדים, עם עתידים, אתם יכולים להיות רגועים.
 
אחסון ציוד משרדי
 

שירותי שינוע והפצה

 
בזכות הניסיון הרב והמערך הלוגיסטי הנרחב שלנו, ביכולתנו לספק מענה לכל משימת שינוע, בדיוק בהתאם לצורכיכם. בין אם עליכם לשנע יחידות דיור, קרוונים או מטען כבד אחר, או שדרושה לכם רק עזרה בהפצה של פריטים בודדים באחד מצירי השינוע הקבועים שלנו, עם עתידים, אתם מכוסים!
 

שירותי הובלה

 
עם צי רכבים גדול ומתקדם ועם מובילים ונהגים מקצועיים, אנחנו ערוכים לבצע עבורכם כל עבודת הובלה – מהעברת משרד או דירה ועד להובלה של פריטים בודדים. אצלנו, לא משנה אם אתם לקוחות גדולים או לקוחות פרטיים קטנים, איכות השירות מובטחת – וכך גם שביעות רצונכם המלאה.
 
אחסנת רהיטים או פריטים בודדים
 

אספקת ציוד להובלות

 
כחברה ותיקה וגדולה המתמחה בפתרונות לוגיסטיים, היה זה רק טבעי שנספק את שירותינו לא רק ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים (B2C), אלא גם לחברות הובלה ומובילים אחרים (B2B). לכן, תמצאו אצלנו את כל מה שדרוש לשינוע, להובלה ולהפצה, לרבות: ציוד אריזה (ארגזים, ניילונים, חומרי הדבקה וכיו"ב), עגלות שינוע, מכולות להשכרה ועוד.
 
לפרטים נוספים ולהזמנות: מור – 052-2394852,